بهترین افزونه ها برای اینترنت اکسپلورر ( وبلاگ دنیای شیشه ای )

لینک به منبع        
تذکر: منبع غیردگرباش است

شکی در این نیست که Internet Explorer کاملترین مرورگر دنیا است، اما خوب اگر شما دوست داشته باشید می توانید امکانات دیگری را به این مرورگر پر قدرت اضافه کنید.

Leech Video:
روی دکمه لینک مورد نظر در صفحه های pup-up و حالا شما می توانید فایل ویدیو را دانلود کنید و تماشا کنید.
با این افزونه دیگر مشکلی در دانلود فایل های تصویری اشتراکی مانند YouTube نخواهید داشت.

StumbleUpon:
این افزونه بسیار خوب در حقیقت ترکیبی از دو برنامه بسیار پر استفاده در اینترنت است. پیدا کردن وب سایت های جدید و متصل شدن و اشتراک گذاری با دیگران، این افزونه به همراه دکمه های بسیار پر کاربرد در نوار ابزار مرورگر قدرتمند اینترنت اکسپلورر نصب می شود. مثلا شما می توانید بعد از دیدن یک وب سایت آن را علامت به زنید که به آن علاقه دارید یا علاقه ندارید.

del.icio.us:

deliciousخیلی از بلاگ نویس ها خوشمزه را می شناسند، شاید تا به حال نمی داسنتید که خوشمزه برای کاربران اینترنت اکسپلورر یک افزونه بسیار قدرتمند دارد.

فعلا زمان مناسبی برای توضیح در مورد سایت خوشمزه نیست، اما اگر کاربر این سایت هستید این افزونه برای اینترنت اکسپلورر به شما توصیه می شود.

این افزونه بسیار قدرتمند به شما اجازه دسترسی سریع به حساب کاربری را می دهد. با اضافه شدن یک دکمه به نوار ابزار به شما اجازه دسترسی سریع به وب سایت خوشمزه را می دهد، شما می توانید با یک کلیک به لینک های داغ و یا لینک های جدید بروید، می توانید به صفحه جست و جو بروید.

می توانید لینک های مورد علاقه خود را با یک کلیک با دیگران و دوستان و یا خانواده خود به اشتراک بگذارید.

MC Afee SiteAdvisor:
البته امنیت اینترنت اکسپلورر در حال حاضر نسبت به نسخه های قبلی بسیار بالا است اما باز هم شما می توانید ابزار های امنیتی را روی این ابر مرورگر نصب کنید.
McAfee SiteAdvisor یک ابزار بسیار سودمند برای ابر مرورگر اینترنت اکسپلورر است، با این ابزار شما از امنیت کامل هنگام ورود به سایت بر خوردار هستید.
این ابزار هنگام ورود به سایت شما را از استفاده آن سایت از جاسوس افزار (Spyware) آگاه می کند.
هر زمان که شما وارد سایتی می شوید چراغ این برنامه در نوار ابزار اینترنت اکسپلورر روشن می شود:
سبز به معنای امنیت کامل است، زرد: به احتمال زیاد خطرناک، قرمز: خطرناک. (نصب این افزونه توصیه می شود)

Inline Search:
شما با مرورگر فایرفاکس کار کرده اید؟ حتما می دانید که وقتی می خواهید در یک سایت جست و جو کنید یک نوار کوچک در زیر آن باز می شود و کلمه را برای شما جست و جو می کند. اما در مرورگر اینترنت اکسپلورر به این شکل نیست، یعنی پنجره جدیدی برای جست و جو باز می شود، اگر شما دوست دارید بخش جست و جو بیشتر شبیه فایرفاکس باشد، خوب از این افزونه برای ابر مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده کنید.

IE7 Open Last Closed:
من خودم از این افزونه استفاده می کنم، بسیار جالب و مفید هست، این ابزار وقتی بدرد می خورد که شما می خواهید یک سایتی را که اخیرا باز کرده اید ببنید ولی آدرس را یادتان رفته است، این ابزار می تواند تا 200 آدرس (حتی آدرس های دیگر تب ها) را ذخیره کرده و هرگاه احتیاج داشته باشید به شما نشان دهد فقط با دکمه Alt-Q افزونه را احرا کنید در ابر مرورگر اینترنت اکسپلورر.

GooglePreviewIE:

googlepreview_smاین افزونه یکی از بهترین افزونه های مرورگر IE می باشد. کارش چیست؟ با این افزونه شما می توانید ببعد از اینکه یک کلمه ای را در مرورگر اینترنت اکسپلورر در سایت گوگل جست و جو کردید می توانید در همان صفحه نتایج بدون وارد شدن به سایت های جست و جو شده، تصویری از آن سایت را در کنار نتیجه آن ببنید.

ieSpell:
با استفاده از این افزونه سودمند می توانید املای کلمات تایپ شده در Text Box های وب سایت ها (مثل تایپ ایمیل یا نوشته های بلاگ تان)​ را چک کنید و درستی آن مطمئن شوید.

IE7Pro:
معروفترین و بهترین افزونه مرورگر اینترنت اکسپلورر است، این افزونه همه کار انجام می دهد، می تواند جست و جوی اینترنت اکسپلورر را همچون فایرفاکس در پایین صفحه باز کند، می تواند سرعت بارگزاری وب سایت ها را زیاد کند، می تواند .وضعیت آب و هوایی هر شهری را که بخواهید در نوار پایین مرورگر Status Bar ببینید و لذت ببرید.

قابلیت شناسایی غلط های املایی را دارد و …

حالا مرورگر اینرتنت اکسپلورر بهتر است قبل است و با قابلیت های فراوان برای شما وب گردی امن، راحت، سریع و دلچسب و خوشمزه ای را فراهم می کند.

~ توسط 4pesar در فوریه 17, 2008.

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: