**پرستو زاهدی (وکیل مدافع حسن پرهیزکار): خبرهای تکمیلی درباره ی حسن در امریکا**

لینک به منبع

حسن به دستور قاضی اداره ی مهاجرت از بازداشتگاه آزاد شد تا بتواند پرونده ی خود را بازگشایی کند. قاضی اداره ی مهاجرت حکم آزادی حسن را در تاریخ نوزدهم دسامبر سال 2007 میلادی امضا کرد و حسن در تاریخ بیست و یکم دسامبر از بازداشگاه آزاد شد.
در یازدهم ژانویه سال جاری حسن اولین مصاحبه مقدماتی خود را انجام داد (این مصاحبه قرار بود در سال 1999 انجام شود که به دلایل مختلف انجام نشد). مصاحبه بعدی حسن در تاریخ دوم جولای سال جاری انجام خواهد شد. در این مصاحبه قاضی تمام شواهد و مدارک مربوط به هـ ــمـــ ــجـــ ــنــــ ــســـ ـــگــ ــرایی حسن را بررسی خواهد کرد.
حسن هفته گذشته در دفتر من بود و خواست به شما بگویم که چقدر از حمایت و کمک های سازمان شما و تمامی مردمی که کمپـــیــن حمایتی او را امضا کرده اند ممنون و سپاسگزار است.
ما بدون کمک ها و حمایت های سازمان شما و تمامی حامیان دگرباشان جـــنـ ــسـی ایرانی نمی توانستیم موفقیت هایی که تا به حال به دست آورده ایم را داشته باشیم. من امضاها را به پیوست درخواست آزادی حسن برای قاضی پرونده ی او ارسال کردم و این باعث شد که قاضی پرونده تصمیم بگیرد تا فرصتی دیگر برای حسن قائل شود.
ما از کمک شما قدردانی می کنیم و خوشحالیم که چنین سازمانی وجود دارد و می تواند به افرادی کمک کند که همانند موکل من صدایشان را کسی نشنیده و نتوانسته اند مشکلاتشان را بازگو کنند. ما مایلیم تا مراحل پایانی پرونده ی حسن همکاری هایمان را ادامه دهیم.

پرستو زاهدی
وکیل مدافع

~ توسط 4pesar در ژانویه 16, 2008.

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: