شیک پوش ترین و بد پوش ترین رهبران دنیا چه کسانی هستند"قسمت دوم" ( سایت دوخت )

لینک به منبع

شیک پوش ترین و بد پوش ترین رهبران دنیا چه کسانی هستند(قسمت اول)

مسواتي سوم- پادشاه سوازيلند( King Mswati )
این پادشاه که دومین پسر از میان 210 پسر خانواده بود، پس از پدرش در سن 18 سالگی به پادشاهی رسید. او 12 همسر و دو نامزد دارد. او همچنین تعداد زیادی کت و شلوار و کراوات دارد.

اما به نظر می رسد که او می داند که فشن و مد سحر و جادو است و افسون می کند. او می داند که چگونه به شکلی خوب و مجلل و غیررسمی لباس بپوشد و چگونه لباس های قبیله ای را به طوری مناسب به تن کند.

دبی- شیخ محمد بن رشید المکتوم (Mohammed bin Rashid al Maktoum)
رئیس جمهوری متحده عربی( UAR) و حاکم دوبی معمولا در لباس هایی به سبک عربی سنتی دیده می شود.

او این کار را به خوبی انجام می دهد و عباهای عالی و نفیسی را می پوشد که چنان به نظر می رسد که توسط طراحانی همچون جان گالیانو تهیه شده است.

اما در مورد ریش او؛ بهتر است آنها را بتراشد یا بلندتر کند.

نروژ- ینس استولتنبرگ (Jens Stoltenberg)
نخست وزیر نروژ، درک زولاندر(شخصیت اصلی فیلم کمدی زولاندر) اتحادیه اروپا است.

او تقریبا بسیار خوب ظاهر می شود. مد او پیشرو و رو به جلو است؛ و با باریکترین برگردان یقه در ناتو. او کراوات ها و پیراهن های باوقار و مناسبی می پوشد و مدل موهای او از جان ادواردز بهتر است.

شاید او 400 کرون برای آرایش موی خود پرداخته باشد.

برزیل- لوئیس ایناسیو لولا دا سیلوا ( Luiz Inácio Lula da Silva )
رئیس جمهور برزیل سبک خوبی برای یک مرد نسبتا تنومند دارد و نشان می دهد که با خیاطی و دوخت مناسب می توان بسیاری از کمبودها و عیب های فیزیکی بدن را جبران کرد و پوشاند.

ریش این رئیس جمهور برای او تاثیر مثبتی دارد؛ چانه فرعی و ثانوی او را می پوشاند و به او هاله ای پدرانه می بخشد. لباس ها و کت های سه دگمه او اثر شکم او را کم می کند و به او حالتی راسته می دهد؛ او خردمندانه به ندرت دگمه های کت خود را باز می کند. او به آراستگی و مرتب بودن علاقه و تمایل دارد؛ ما این را می توانیم از کراواتها و جوراب های نیمه ظریف عالی او درک کنیم. او ثروتمندانه لباس می پوشد، اما حزب کارگر را نیز در نظر می گیرد. او به خوبی می داند که رئیس جمهور بودن به این معنی است که به زبان همه صحبت کرد و برای هر دو جناح سیاسی جذاب و خوش آیند بود.
فکر می کنم به همین دلیل او موی خود را در قسمت وسط سر جدا می کند.

ژاپن- آکیهیتو (Akihito)
ژاپن دارای نخست وزیر یاسو فوکودا است، اما من ترجیح می دهم که امپراطور آکیهیتو را رهبر ملت ژاپن بدانم. این نخست وزیر تقریبا شبیه هر کارمند دیگری به نظر می رسد؛ اما این پادشاه بسیار شاهانه و باشکوه به نظر می رسد.

شاید تمامی کشورها باید دو رهبر داشته باشند. یک نفر از آنها باید مسول اموری از قبیل ذوق و سلیقه باشد.

او مرد سلیقه و دانش است. نیمرخ و شلوار او را با معاون رئیس جمهور آمریکا مقاسیه کنید.

پاکستان- پرویز مشرف ( Pervez Musharraf )
پرویز مشرف که در سال 1999 با یک کودتا قدرت را در پاکستان به دست گرفت، اخیرا به لباس های غیر نظامی تمایل پیدا کرده است.

در حقیقت پرویز مشرف در لباس های غیرنظامی بسیار بهتر به نظر می رسد و اگر باهوش باشد به طور کلی از پوشیدن اونیفرم نظامی خودداری خواهد کرد؛ اگرچه ممکن است او مانند رئیس جمهور بوش، گاهی به ندرت لباس پرواز بپوشد.

او با پوشیدن کت و شلوار، بسیار حرفه ای، رسمی و با اعتماد به نفس دیده می شود. در حالی که او در اونیفورم نظامی، کمی شبیه یک مدیر به نظر می رسد و نوعی سخت گیری و عصبیت در او دیده می شود.

در این تصویر به رئیس جمهور پاکستان در میان همتاهای خود نگاه کنید؛ در اینجا با یک پیراهن راه راه و کت اسپرت آبی رنگ خوش می گذراند.

لباس های غیرنظامی حقیقتا برای این رهبر مناسب است. پس ببینید که شما می توانید تغییر کنید.

میانمار -تان شوه ( Than Shwe )
در مورد تغییر صحبت کردیم. تعجب آور نیست که اوضاع در کشوری که سابقا آن را برمه می نامیدیم، اینقدر سخت گیرانه، شدید و وخیم است. به رهبر این دولت نظامی نگاه کنید.

مشکل اصلی خود اونیفورم است. این لباس به شخص خیالات و تصوراتی را می بخشد. می دانم که ساده نیست که یک عادت همیشگی را ناگهان و به طور کامل ترک کرد. اما زمانی که به این حاشیه ها و قیطان های طلایی می رسیم، شاید او بتواند تعدادی از این سالادهای میوه را از روی سینه خود را بردارد و کلاه خود را با یک کلاه گرد و نرم پشمی یا یک کلاه بیس بال شیک و سرزنده خوب و مناسب تعویض کند.

~ توسط 4pesar در ژانویه 14, 2008.

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: