دو ، سه روز در ایران اسلامی ( خانقاهِ شیخ الشیوخ “نادرالدین شاه” )

لینک به منبع       
تذکر: منبع غیردگرباش است

در پی فرهنگ سازی گسترده در منطقه جرم خیز سیستان و بلوچستان ، دست راست و پای چپ چند جوان زیر نظر کادر پزشکی بریده شد تا فقط اندکی معلول بر معلولین کشور افزوده شود . در همین راستا امید آن می رود که با بانوان کشور که نمود عینی جرم متحرک هستند نیز برخوردهایی اینچنین صورت گیرد .

یکی از طرفداران تیم سپاهان تحت تاثیر فرهنگ سازی گسترده ی در بیست و هشت سال گذشته با ترقه ی دست ساز چشم یک سرباز بخت برگشته را در آورد و او را به درجه رفیع جانبازی نائل گرداند .

ننه سرما که گمان می رود از توطئه های استکبار جهانی در زمستان باشد ، باعث قطع گاز چند شهر کشوری گردید که احیانا دومین صادر کننده ی گاز جهان است . در همین راستا رییس مجلس که با رکابی و شورت غیر ورزشی کنار شومینه لم داده بود و به توصیه های آقای ایمنی نگاه می کرد ، قطع گاز در کشور را سیاه نمایی خواند .

در حالی که دوازده روز از قطع گاز در برخی از شهرهای سردسیر می گذرد ، عملکرد دولت در خلاصه نویسی بودجه و تاکید بر حق مسلم مردم ستودنی بود !

در همین باب آیت الله حسنی در یک اظهار نظر کاملا علمی ، علت قطع گاز در مناطق سردسیر را غسل شب جمعه ی امت اسلام دانست ، در همین راستا دولت برای حل این بحران اقدام به پخش کارت سهمیه بندی مهرورزی در مناطق فاقد گاز نمود .

تنها بیست و یک تن از هموطنان که از روی سرخوشی در حال تردد در جاده های کشور بودند ، یخ زدند و دار فانی را وداع گفتند ، در همین راستا کوشش مسئولان نظام جهت تردد راحت زائرین ! مقام معظم رهبری ستودنی بود .

حاج محمود که برای همدردی با مردمان بی خانمان ، در خانه ملت به سر می برد ، در محاصره ی نماینگان مردم قرار گرفت تا باعث تبرک نمایندگان شود ! طبق گزارشات واصله نماینده ای که ته مانده ی لیوان آب رییس جمهور را جهت تبرک نوشیده بود ، هنوز در سلامت کامل جسمانی به سر می برد اما از سلامت عقلانی ایشان اطلاعی در دست نیست ! همچنین طبق فتوای آیات اعظام بانوان مومنه و محجبه ای که از داشتن نعمت فرزند محرومند ، می توانند شب های جمعه برای بستن دخیل به آلت مبارک رییس جمهور با تعیین وقت قبلی مراجعه کنند .

دیباچه : بی شک خبر کشته و بی خانمان شدن هم وطنان غم انگیز است ! اما غم انگیز تر از همه ی اینها آن است که نمایندگان و قانون گزاران یک کشور دور رییس جمهور جمع می شوند ، دست به کت و شلوارش می کشند ، ته مانده ی لیوان آبش را می نوشند و به خود می پاشند ،  تا متبرک شوند ! وای بر چنین مملکتی !

~ توسط 4pesar در ژانویه 14, 2008.

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: