ارسال اتوماتیک نامه دریافتی در جی میل به دیگر ادرس ایمیلتان ( وبلاگ پرشین نرد )

 لینک به منبع         
تذکر: منبع غیردگرباش است

شاید شما هم مثل من خیلی ایمیل ادرس دارید و هر روز حوصله چک کردن انها را ندارید بنابراین چه چیز بهتر از اینکه کاری کنید همه انها را همزمان چک کنید و جواب بدهید . قبلا در مورد Yahoo Mail گقتم و این بار در مورد Gmail خواهم گفت . شما می توانید Gmail را جوری تنظیم کنید که نامه های شما را به یک ایمیل ادرس دیگرتان (که معمولا زیاد چک می کنید ) بفرستد تا در وقتتان صرفه جویی شود . به این شکل :

در محیط Gmail سمت راست بالا روی Setting کلیک کنید و از ان سربرگ ها ( General- Accounts -Labels -Filters –Forwarding and POP– ChatWeb-  Clips) شما روی برگ Forwarding and POP کلیک کنید و  از انجا در گزینه Forwarding شما بایستی تیک دوم (Forward a copy of incoming mail to ) را بزنید و در جلوی ان ایمیل ادرسی که می خواهید نامه یتان ارسال شود را وارد کنید . حالا نامه هایی که به این ادرس Gmail  فرستاده شوند به طور اتوماتیک به ادرس دیگری (که قبلا وارد کردید ) فرستاده خواهد شد .

این تنظیمات فقط برای ارسال کردن نامه های دریافتی جی میل به دیگر ایمیل ادرستان در یاهو یا هات میل یا میل و … است . برای دریافت ایمیل های رسیده به دیگر ادرستان و جواب دادن به انها از طریق Gmail تنظیمات دیگری نیاز است که بعدا خواهم گفت . در مورد یاهو قبلا گفتم.

~ توسط 4pesar در دسامبر 26, 2007.

 
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: